Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
Temmuz 29, 2014, 06:35:37 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

moto-park.com forumları

*
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yeni Gönderilen Mesajları Göster?  (Okunma Sayısı 4674 defa)
insane
Hero Member

insan ayrı insane ayrı

« : Şubat 14, 2007, 02:29:58 ÖS »

"Yeni Gönderilen Mesajları Göster" bu link doğru çalışmıyor mu son zamanlarda yoksa bana mı öyle geliyor?

Murat İŞGÖREN
XT660R
resync
Hero Member

Yarra Yering

« Yanıtla #1 : Şubat 14, 2007, 04:50:16 ÖS »

bende çalışıyor sanki...

Yarra Yering
insane
Hero Member

insan ayrı insane ayrı

« Yanıtla #2 : Şubat 14, 2007, 05:31:38 ÖS »

Her basışımda doğru sonuç vermiyor, ilkinde genellikle yeni mesaj yok diyor oysa siteyi RSS'den de takip ettiğimden yeni mesaj olduğuu bbiliyorum... Acaba firefox mu kafayı yedi?

Murat İŞGÖREN
XT660R
ashkin
Jr. Member
**

« Yanıtla #3 : Şubat 14, 2007, 06:07:30 ÖS »

insane, aynı sorun bende devar. son 1 haftadır. bende FF kullanıyorum. sapıtıyor ara sıra

Ilker
Hero Member

Aprilia Tuono Factory

« Yanıtla #4 : Şubat 14, 2007, 06:38:51 ÖS »

insane, aynı sorun bende devar. son 1 haftadır. bende FF kullanıyorum. sapıtıyor ara sıra

IE 6 ve 7 ile baktim demin, her ikisinde de calisti. Tesaduf mu bilemiyorum  Şaşırdım

resync
Hero Member

Yarra Yering

« Yanıtla #5 : Şubat 15, 2007, 12:24:31 ÖS »

sonsuza kadar hatırla beni seçeneğini seçmiştim ben ilk zamanlarda, Firefox o haldeyken pek anlaşamayabiliyormuşmuş siteyle...
Belki bununla alakalıdır

Yarra Yering
insane
Hero Member

insan ayrı insane ayrı

« Yanıtla #6 : Şubat 15, 2007, 03:42:42 ÖS »

Bende de beni daima hatırla işaretli ve hala aynı sorun devam ediyor...hatta şimdi yine aynı linke iki defa tıklayıp yeni yazılan mesajları görebildim...

Murat İŞGÖREN
XT660R
resync
Hero Member

Yarra Yering

« Yanıtla #7 : Şubat 15, 2007, 04:27:46 ÖS »

kurabiyelerini mideye indir yeniden giriş yap ve "beni bu kadar gün hatırla" diye sınırlı bir zamanı seç dene bakalım =)
birkaç gün "daima hatırla" girdikten sonra bende enteresan durumlar olmuştu.

Ara ara kurabiyeleri yeyince bir daha da hazımsızlık olmadı Büyük gülümse

Yarra Yering
DrDakar
Gurbetçi
Hero Member
*

« Yanıtla #8 : Şubat 16, 2007, 08:00:04 ÖÖ »

Ben de ayni sorunu bir kac kez yasadim. Siteye girdim baktim yeni mesaj yok, oysa okumadigim cok sayida post var. Acaba birisi benim hesabima mi giriyor diye bile dusundum (Baskasi online olursa, ben ondan sonra online oldugumda "son girisimden bu yana gonderilen mesaj" kalmamis olur)

Motor Guzel Birsey.
HaMuslu
Hero Member

« Yanıtla #9 : Nisan 11, 2007, 12:24:20 ÖS »

Bende aynı durumu yaşıyorum zaman zaman, misal bugün sabah işyerine geldiğim de pc'yi açar açmaz yeni mesajlara baktım en az 12 tane okunmamış vardı ancak acil iş çıktı hemen kapatıp gitmem gerekiyordu, geri gelip pc'yi tekrar açtığımda yeni mesajlara baktım ama ancak 4 tane filan görüldü yeni, oysa diğer hiçbirini okumaya zamanım olmamıştı... Kafam karıştı

Firefox kullanıyorum ve hem evde hem de işyerin de süreki hatırla seçeneği seçili ve ayrıca sık kullanılanlardan moto-parkı seçttiğimde direk "yeni gönderilen mesajları" açacak şekilde seçili, linke tekrar tekrar tıklamama rağmen daha önce gördüğüm ancak okumadığım mesajları nedense göstermiyor, "mesajlarıma yazılan yeni cevapları göster" diyorum bu sefer,  ama onunla da bazen gösteriyor bazen göstermiyor... Şaşırdım

Yolculuk ödüldür.
insane
Hero Member

insan ayrı insane ayrı

« Yanıtla #10 : Nisan 11, 2007, 12:43:08 ÖS »

Ben bu sorunu uzun zamandır yaşamıyorum, birşey kaçırmıyım diye de ayrıca RSS takibini de yapıyorum ama Gülümse

Murat İŞGÖREN
XT660R
HaMuslu
Hero Member

« Yanıtla #11 : Nisan 11, 2007, 01:56:14 ÖS »

Ben bu sorunu uzun zamandır yaşamıyorum, birşey kaçırmıyım diye de ayrıca RSS takibini de yapıyorum ama Gülümse

Murat "RSS takibi" nekine Kafam karıştı

Yolculuk ödüldür.
insane
Hero Member

insan ayrı insane ayrı

« Yanıtla #12 : Nisan 11, 2007, 02:48:45 ÖS »

RSS denilen olay sık takip ettiğiniz siteleri daha kolay ve basit bir şekilde takip edebilmeniz için geliştirilmiş bir tür arayüz...
Siz bu devamlı takip ettiğiniz siteleri RSS okuyucunuza ekliyorsunuz sonra sitelere her yeni bir ekleme olduğunda RSS okuyucunuz bu yenilikleri topluyor... Böylece tek bir okuyucu yardımı ile çok basit bir arayüz ile birçok siteyi takip edebiliyorsunuz...

Firefox'un adres çubuğunda sağda turuncu birşey var ya işte onun olduğu sitelerde RSS var demektir... ona tıklayınca eğer bir rss okuyucuya üye iseniz (örn: google reader) o okuyucuya siteyi kaydediyor falan filan... Umarım anlatabilmişimdir.

Murat İŞGÖREN
XT660R
Ilker
Hero Member

Aprilia Tuono Factory

« Yanıtla #13 : Nisan 11, 2007, 03:42:47 ÖS »

Bende aynı durumu yaşıyorum zaman zaman, misal bugün sabah işyerine geldiğim de pc'yi açar açmaz yeni mesajlara baktım en az 12 tane okunmamış vardı ancak acil iş çıktı hemen kapatıp gitmem gerekiyordu, geri gelip pc'yi tekrar açtığımda yeni mesajlara baktım ama ancak 4 tane filan görüldü yeni, oysa diğer hiçbirini okumaya zamanım olmamıştı... Kafam karıştı

Bildigim kadariyla, yeni mesajlar logout-login arasinda gelenler icin calisiyor. Yani her logout olusunuzda sayac sifirlaniyor. O logout'a kadar olan tum mesajlar okunmus varsayiliyor.

insane
Hero Member

insan ayrı insane ayrı

« Yanıtla #14 : Nisan 11, 2007, 09:45:14 ÖS »

İlker ben hiç logout olmuyorum ki Gülümse

Murat İŞGÖREN
XT660R
viatormundi
Hero Member

« Yanıtla #15 : Nisan 12, 2007, 06:32:29 ÖS »

Ben de ayni problem var

insane
Hero Member

insan ayrı insane ayrı

« Yanıtla #16 : Mayıs 01, 2007, 10:41:56 ÖS »

Daha önce RSS'i anlatmaya çalışmıştım, şurada güzel anlatılmışı var yalnız ingilizce onu belirtiyim...

http://getanewbrowser.com/2007/04/rss-in-plain-english/

Murat İŞGÖREN
XT660R
Donald_Duck
Hero Member

« Yanıtla #17 : Mayıs 02, 2007, 01:41:22 ÖÖ »

Ya n'ooldu su bizim "kendi mesajlarini goster" dalgasi ?  Dürtükle
Sayfa: [1]
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

Kullanıcı

Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Temmuz 29, 2014, 06:35:37 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
TinyPortal v.1.0.6 beta 2 © Bloc